(0543) 211 01 13         hacettepe.ges@hotmail.com

Kaymaz Zemin Sistemleri ve Uygulamaları

Kaymaz Zemin Sistemleri

Kaymaz zemin uygulaması çalışma ve yaşam alanlarının tümünde oluşabilecek kaygan zemin kazalarına karşı zemine solüsyon halinde uygulanan çabuk kuruyan zeminde yüksek oranda renk değişimi meydana getirmeyen yurtdışı ve yurtiçi ürün çeşidi bulunan sertifikalı kimyasal zemin kaydırmazlık ürünüdür.Şirketimizin uzman personelleriyle zeminlerinizde antislip tabiriylede anılan zemin kayma önleyici uygulanır.

Kaydırmaz Zemin Uygulamaları  

Kaymaz zemin olmayan bir işletmede yaşanılan örnek olay:

Bir bankanın iştirakinden emekli olan ve bir süre özel eğitim kurumlarında İngilizce öğretmeni olarak çalışan İlbilge Kızılsümer (58), yaklaşık 4 yıl önce, alışveriş için Kadıköy Söğütlüçeşme'deki ev eşyaları üzerine faaliyet gösteren bir mağazanın şubesinde düşerek ayağını kırdı.Kızılsümer, olayın ardından 10 Eylül 2003 tarihinde, Kadıköy Cumhuriyet Başsavcılığına verdiği dilekçesiyle ''tedbirsizlik ve dikkatsizlik sonucu yaralamaya sebep olduğunu'' ileri sürdüğü mağazadan şikayetçi oldu.

Yargıtay 13. Hukuk Dairesi, davalı mağazanın temyiz itirazlarını reddederek, yerel mahkemenin kararını onadı.Kararın kesinleşmesiyle mağazadan toplam 6.800 YTL tazminat kazanan İlbilge Kızılsümer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, elde ettiği tazminatı bağışlayacağını söyledi.

Zeminlerinizde kullanılan kaplama materyali seramik,mermer,granit benzeri tüm unsurlarda antislip uygulaması yapılabilmektedir.Zemin kayma önleyici solüsyon yapılmış yaşam alanlarınız size sevdiklerinize işetmeler için müşteri ve çalışanlara emniyetli kazasız bir ortam sunar.

   

 

 

İletişim

  • Tel : (0543) 211 01 13
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • www.hacettepeges.com

Bize Ulaşın !

captcha