(0543) 211 01 13         hacettepe.ges@hotmail.com

Hizmetlerimiz (12)

Mermer Cilası

Mermer yüzeyler kullanıma göre,zamanla mat ve hoş olmayan kirli bir görüntü sergiler,bu soluk yüzeyler Kristalize cila diye tabir edilen uygulama ile giderilebilir.Doğru seçilmiş özel temizlik maddeleri kullanımı,devri yüksek temizlik makinası ve konusunda eğitimli tecrübeli temizlik elemanları ile hızlı ve kolay yüzey temizliği.

Dezenfeksiyonlu Temizlik

Temizlik firmamız adından da anlaşıldığı gibi, hastane temizliği ve dezenfeksiyonu konusunda uzman yönetici ve eğitimli,sertifikalı personellerden oluşmaktadır.Tüm sağlık kurumlarında,özel hastane temizliği,sağlık merkezi temizliği yada muayenehane
dezenfeksiyonu temizlik şirketimizle iletişime geçmenizle mümkün.

Villa Temizliği

Alan olarak evden daha büyük bu yapılar,metrekarelerine göre dört ve daha fazla kişi sayılı temizlik ekiplerince detaylı temizlik gerçekleştirilebilmektedir.Tercihinize göre villa temizliklerinde de buhar makinası,zemin yıkama makinası kullanılabilmektedir.

Temizlik Elemanı Temini

Ofis temizliği,mağaza temizliği yada yaşamınızın büyük kısmını geçirdiğiniz işyerinizin temizliği bizimle artık daha sağlıklı ve kolay olacak.Kullanılacak tüm ekipmanlar ve temizlik kimyasalları firmamızdan olup gönderilen personelin sosyal hakları,eğitimi denetimi bizimle gerçekleştirilecektir.Haftalık temizlik yada aylık temizlik olarak sizlerle zaman planlanması yapılabilmektedir.

Dış Cephe Cam Temizliği

Binanızın dış yüzeyi cam yada kompozit metal kaplama olduğunda zamanla korozyon ve şehir havası kirlilik oluşturur,buna uygun dıs cephe temizlik maddeleri kullanılmadan yapılırsa kısa sürede tekrar kirlilik meydana gelmektedir.Profesyonel temizlik elemanlarımızla iş güvenliğine uyularak sizi sıkıntıya düşürmeden cam temizlikleri ile hizmetinizdeyiz.

Stor Temizliği

Stor temizliğinin belli aralıklarla tekrarlanması sizi çıkmayan lekelerden salonunuzun ve oturma odanızın solgun görünümlerden kurtarır.Temizlik ekibimiz evinizden storlarınızı alarak imalathanemizde özel solüsyonlar kullanarak temizliğini sağlar ve paketlenip evinizde montaj hizmeti verir.

Koltuk Yıkama

Koltuklarınızın içine işlemiş kirler ve kokular bunların hepsinden bir iki saatte kurtulmanız bizimle iletişime geçmenize ve endüstriyel temizlik makinamızla sizi ziyaretimize bağlı,kullanmış olduğumuz tüm kimyasallar kanserojen içermeyen temizlik firmamızın çalışma prensiplerine uygun seçilmiş ürünlerdir.Koltuklarınızın yıkama işlemi evinizde yerinde yıkamadır.

Buharlı Temizlik

Yüksek basınçlı buhar makinaları ile yapılan ve hiçbir kimyasala gerek duyulmayan bu temizlik türü ile endüstriyel temizlik yapılabildiği gibi dilerseniz evinizin duvarları(boya yapısı uygunsa),fayans banyo kısımları ev temizliği alanında hijyenik hale getirilmektedir.

Fabrika Temizliği

Belli bir işi yetiştirme çabasında olan bu  büyük işletmeler fabrika temizliği konusunda uzman referanslı personelimizle üretim alanı temizliklerini,imalathane temizliklerini güvenle bizlere teslim edebilirler.Tüm çalışmalar saha şeflerimiz ve iş güvenliği uzmanlarımızca denetlenerek özenle yapılmaktadır.

İnşaat Temizliği

inşaatı tamamlanmış daire temizliği,villa temizliği ve binalar şahısların uzun saatler boyu uğraşması ve detaylı ince temizlik seviyesine gelinememesi profesyonel temizlik yapan şirketlere ihtiyaç duyulmasına sebeb olmuştur.Harç kalıntılarının temizliği,boya lekelerinin temizliği,pvc çercevelerde kurumuş bantlar çoğu insanın zaman ve emek ayıramaması sonucu ince işçilikle temizlik tecrübeli ekiplerle mümkün olmaktadır.

Apartman ve Site Temizliği

Her biri alanında eğitim almış, sertifikalı ve deneyimli personelimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her zaman ve her yerde yanınızdayız.

Ofis ve İşyeri Temizliği

Her biri alanında eğitim almış, sertifikalı ve deneyimli personelimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her zaman ve her yerde yanınızdayız.

İletişim

  • Tel : (0543) 211 01 13
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • www.hacettepeges.com

Bize Ulaşın !

captcha